Podlahové studio POKORNÝ

Jiří Pokorný, Čechova 36, 397 01 Písek, tel.: 777 821 427, e-mail: podlahovestudio.pokorny@email.cz

  • Plovouci podlahy

KUSOVÉ KOBERCE

Obliba kusových koberců se vrací. Tyto koberce nesahají ode zdi ke zdi, porývají svou plochou pouze část místnosti. Jsou skvělým doplňkem v každém interiéru. Kusové koberce se těší velké popularitě nejen díky tomu, že skvěle vypadají, ale tlumí zvuky, dětské pády a během chladného počasí zahřejí. Skvěle doplňují prostor a dotvářejí v každém interiéru velmi příjemnou, útulnou a jedinečnou atmosféru.

     

 

Mezi velmi oblíbené patří kusové koberce Shaggy, dále jsou oblíbené koberce typu Bukle, kusové koberce Heatset či kusové koberce BCF. Rostoucí zájem je i o dětské kusové koberce v perstrých barvách, které jsou nádherným doplňkem dětských pokojů. Praktickým doplňkem v každé domácnosti jsou i koupelnové kusové koberce většinou v jednobarevném provedení. Kusové koberce se snadno udržují a vedle estetické funkce mají i praktické využití, dá se na nich lenošit, jsou hřejivé a příjemné na dotek. Je možné je koupit v mnoha různých velikostech, barvách a rozmanitých designových provedeních.

Rozměry kusových koberců

Při výběru kusového koberce hraje nemalou roli právě jeho rozměr. Ten je vybírán především podle prostorových dispozic interiéru, ve kterém bude kusový koberec umístěn. Malé koberce obvykle mají své místo v rohu místnosti, v ložnicích u postele, nebo v předsíni či chodbě. Oproti tomu velké kusové koberce nejčastěji zdobí podlahy obývacích pokojů, případně prostorných hal. Na kusovém koberci často spočívá konferenční stolek, nebo nějaký taburet či sedák.
Nejoblíbenější a nejvíce preferovaný z hlediska rozměru je  kusový koberec 120 x 170 cm a kusový koberec 140 x 230 cm. Tyto dva rozměry patří mezi standardy. Vyhledávané jsou však i menší a větší typy. 

Barvy kusových koberců

Barva je velice důležitým prvkem v každém interiéru, neboť výrazným způsobem ovlivňuje celkový vzhled každé místnosti. Barvy jednak dotvářejí svým způsobem interiér, ale také výrazně ovlivňují náš psychický stav a náladu. Ještě než si zvolíte konkrétní odstín, měli byste se zamyslet nad některými hledisky – např. o jakou místnost se jedná a jaké jsou její dispozice, k čemu bude sloužit a kolik času v ní budeme trávit.

Barvy dokážou opravdu mnohé. Díky vhodně zvolenému odstínu lze danou místnost buď zvětšit, nebo zmenšit, zkrátit nebo prodloužit, ubírat jim světlo, uklidňovat či dokonce znepokojovat. Rovněž lze také v místnosti zdůraznit její zajímavé detaily nebo naopak skrýt případné nedostatky.

     

 

DEJTE VAŠEMU INTERIÉRU ORIGINÁLNÍ STYL.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Novinky

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Rychlý kontakt

pro REALIZACI ZAKÁZEK:

Jiří Pokorný

tel.: 777 821 427

pro OBJEDNÁVKY E-SHOP:

Mgr.Jolana Pokorná

tel: 773 136 377

e-mail: info@podlahovestudiopokorny.cz

 

Podlahové studio POKORNÝ - Czech Republic, e-mail: podlahovestudio.pokorny@email.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneří HEAT tABOR -