Podlahové studio POKORNÝ

Jiří Pokorný, Čechova 36, 397 01 Písek, tel.: 777 821 427, e-mail: podlahovestudio.pokorny@email.cz

  • Plovouci podlahy

Kusové koberce heatset

Jsou vyrobené ze 100% Polypropylenového vlákna, které je upravované technologií "tepelné fixace"(Heatset). Tato úprava dodává kobercům mnoho žádoucích vlastností jako například vyšší objem či rozměrovou stabilitu. Na takto upraveném materiálu vyniká lépe pestrost barev a koberec je příjemný na dotek. Kvalitu koberce ve velké míře ovlivňuje hustota vetkaných vláken. Kusové koberce Heatset se vyznačují krátce střiženým vlasem obvykle v rozmezí 0,8 - 1,5 cm výšky

         

Kusové koberce HEATSET FRISE - jsou vyráběny stejnou technologií jako koberce Heatset. Výška vlasu je u těchto koberců 1,5 - 2,5 cm, což dodává koberci luxusní vzhled a podílí se na delší životnosti.  

Kusové koberce HEATSET CARVING - jsou vyráběny stejnou technologií jako koberce HEATSET. "Carving" přeloženo  z angličtiny jako řezání či vyřezávání naznačuje, že ze standartního Heatsetového koberce jsou strojově nebo ručně vyřezávány různé tvary či vzory. Obrys vzorů koberce je snížen seříznutím vláken, což dodá koberci zajímavý plastický vzhled.

   
 

DEJTE VAŠEMU INTERIÉRU ORIGINÁLNÍ STYL.

 
Novinky

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Rychlý kontakt

pro REALIZACI ZAKÁZEK:

Jiří Pokorný

tel.: 777 821 427

pro OBJEDNÁVKY E-SHOP:

Mgr.Jolana Pokorná

tel: 773 136 377

e-mail: info@podlahovestudiopokorny.cz

 

Podlahové studio POKORNÝ - Czech Republic, e-mail: podlahovestudio.pokorny@email.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneří HEAT tABOR -