Podlahové studio POKORNÝ

Jiří Pokorný, Čechova 36, 397 01 Písek, tel.: 777 821 427, e-mail: podlahovestudio.pokorny@email.cz

  • Plovouci podlahy

pvc podlahy

PVC tzv. měkčený vinyl je umělý materiál, jehož hlavní předností je praktičnost. Měkčený pro lepší manipulovatelnost, možnost uskladnění v rolích a snazší pokládku. Oblíbenost podlah z měkčeného vinylu je stále na vzestupu. Důvodem je především snadná údržba, relativně nízká cena, vysoké standardy zdravotních požadavků, široká škála využití - od bytových jednotek až po komerční prostory, případně zdravotnická zařízení. Také pokládka PVC podlah je v porovnání s pokládku ostatních typů podlahových krytin výrazně jednodušší a rychlejší.

PVC podlahy se dělí na bytové PVC a PVC objektové, nebo též zátěžové. PVC se vyrábí v nepřeberném množství dekorů, od imitací dřeva, dlažby, až po melírované vzory,  můžeme je objednávat v různých šířích - 1,5m, 2m, 3m, 3,5m, 4m a 5m, a také v různých tloušťkáchZátěžová  PVC se pohybují v tloušťkách 2 - 2,5mm. Bytová PVC mohou být až 4,5mm silná.

             

Odolnost PVC podlah  neudává jeho celková tloušťka, avšak tloušťka nášlapné vrstvy - 0,25 - 0,7mm, čím vyšší je, tím je PVC odolnější proti oděru. PVC podlahy mají díky svým vlastnostem v interiéru široké využití, každému prostoru je však potřeba přizpůsobit  tloušťku nášlapné vrstvy. Do kuchyní, obývacích či dětských pokojů volíme PVC s vyšší nášlapnou vrstvou, ložnice snese nášlapnou vrstvu nižší.  Při výběru PVC podlahy je tedy nutné zohlednit požadavek zatížení podlahy.

       

V současnosti je samozřejmostí, že veškerá PVC vyráběná v EU jsou bezftalátová

PVC podlaha nezklame ani toho nejnáročnějšího zákazníka.

 

DEJTE VAŠEMU INTERIÉRU ORIGINÁLNÍ STYL.

 

 

 

 

 
Novinky

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Rychlý kontakt

pro REALIZACI ZAKÁZEK:

Jiří Pokorný

tel.: 777 821 427

pro OBJEDNÁVKY E-SHOP:

Mgr.Jolana Pokorná

tel: 773 136 377

e-mail: info@podlahovestudiopokorny.cz

 

Podlahové studio POKORNÝ - Czech Republic, e-mail: podlahovestudio.pokorny@email.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneří HEAT tABOR -